-  603 888 147   - pdpsplaza@dpsplaza.pl

P O W I A T O W Y    D O M    P O M O C Y    S P O Ł E C Z N E J    I M.    A D A M A    S T A R Z E Ń S K I E G O    W    P Ł A Z I E

UWAGA

W związku z pojawieniem się kolejnych przypadków zakażeń wirusem COVID w kraju, prosimy osoby odwiedzające bliskich w Naszym Domu o zabieranie maseczek. Dodatkowe zabezpieczenia będą obowiązywać od dnia 22 sierpnia 2022 r. Przed odwiedzinami prosimy o wcześniejszy kontakt.

Informujemy, że istnieje możliwość kontaktowania się z bliskimi poprzez komunikator skype (PDPSPłaza1, PDPSPłaza2, PDPSPłaza3) W tym celu należy wcześniej umówić takie spotkanie poprzez ustalenie terminu od poniedziałku do piątku i godziny od 7:00 do 15:00

nr telefonu: budynek B parter - tel. 603 888 174, II i III piętro tel. 662 971 804
budynek C - 788 665 332.

V Festiwal Osób Niepełnosprawnych  „Domek Artystów Wszelakich”
W V Festiwalu Osób Niepełnosprawnych „Domek Artystów Wszelakich”, który odbył się w dniach 13-15 czerwca 2012 r. brali udział podopieczni Domów Pomocy Społecznej z Bulowic, Mysłowic, Zatora i Płazy. Dodatkowo uczestnicy Środowiskowych Domów Samopomocy w Babicach, Chełmku i Chrzanowa oraz  Warsztaty Terapii Zajęciowej z Trzebini, Libiąża, Chrzanowa. Swoje prace przedstawiły również Świetlica Terapeutyczna z Chrzanowa Wśród wykonawców znalazły się dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Chrzanowa jak również uczniowie ze szkoły nr 8 z oddziałami integracyjnymi z Chrzanowa i Trzebini. Nowym uczestnikiem był Dzienny Dom Pomocy Społecznej z Oświęcimia.
13 czerwca 2012 – Konferencja „WSPOŁPRACA MIĘDZYPOKOLENIOWA - SZANSE I MOŻLIWOŚCI”, która odbyła się w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie. Słuchaczami byli Dyrektorzy, Kierownicy i kadra Pomocy Społecznej z całego województwa małopolskiego.
14 czerwca 2012 – Uroczyste otwarcie części konkursowej Festiwalu. W tym dniu uczestnicy brali udział w warsztatach z origami, malowania na szkle, wiklinie, malarstwie, hafciarstwie, bibułkarstwie i wyrobie biżuterii. Dodatkowo Środowiskowy Dom Samopomocy z Chełmka i Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi z Trzebini dała piękny pokaz swoich możliwości artystycznych. Swoją obecności zaszczycili nas komisarze z „W11” Anna Palka i Rafał Kopacz.
15 czerwca 2012 – Część konkursowa – piosenka, inscenizacja oraz rozdanie nagród i pamiątkowych dyplomów  w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.
Gość specjalny - występ Agaty Wyszyńskiej zwyciężczyni programu „ Szansa na sukces”
Spotkania, występy, mają za zadanie aktywizować osoby niepełnosprawne. Organizowanie tego typu imprezy ma służyć podnoszeniu ich własnej wartości, docenienie ich ukrytych talentów a przede wszystkim integrację z otaczającym ich środowiskiem społecznym . Przez realizację zadania promowano twórczość artystyczną osób niepełnosprawnych.
W Festiwalu brało udział około 250 uczestników, którzy prezentowali swoją twórczość nie tylko na scenie, ale także podczas warsztatów.

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

I DZIEŃ II DZIEŃ  |  III DZIEŃ