-  603 888 147   - pdpsplaza@dpsplaza.pl

P O W I A T O W Y    D O M    P O M O C Y    S P O Ł E C Z N E J    I M.    A D A M A    S T A R Z E Ń S K I E G O    W    P Ł A Z I E

 • Dzień Matki

  Jest taki dzień w roku, kiedy nasze serca biją dla tej jednej, jedynej.... Mamo, kocham Cię

 • Leniwe Majówki to nie dla nas

  I doczekaliśmy naszej tradycyjnej, kolejnej Majówki. Piękny występ artystyczny, warsztaty artystyczne, energetyczna zabawa taneczna i .... smakowite pieczone ziemniaczki.

 • Piknik Muzyczny w Trzebini

  Kolejny Ogólnopolski Piknik Muzyczny w Trzebini tradycyjnie powitał uczestników majowym deszczem.

 • Ach ten Maj! Chce się żyć!

  Słońce zachęca do prac ogrodowych, a szeroko otwarte okna wpuszczają dobrą energię do pracowni

 • Wiosna

  "Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna, znów nam ubyło lat , wiosna kwitnie wkoło, i ja i ty"

Ach co to był za dzień... W promieniach słonecznych przy muzyce w cygańskich klimatach wszyscy świetnie się bawiliśmy :) W tym roku Pożegnanie Lata odbyło się kameralnie.
Imprezę rozpoczęła pani Dyrektor Podczas trwania zabawy mieliśmy okazję zobaczyć występy artystyczne w wykonaniu mieszkańców i personelu - były śpiewy i tańce a wszystko to w rytmach cygańskich. Było pięknie i kolorowo, nie zabrakło nawet taboru cygańskiego. Mieszkańcy chętnie brali udział w konkurencjach sprawnościowych: patelnia, opona, monety, piłowanie, podkowy. Każdy mógł skorzystać z cygańskich wróżb. Całość imprezy dopełnił słodki poczęstunek oraz kiełbaska i kaszanka z grilla w towarzystwie ogórka kiszonego :) Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie i zaangażowanie !!!