-  603 888 147   - administracja@dpsplaza.pl

P O W I A T O W Y    D O M    P O M O C Y    S P O Ł E C Z N E J    I M.    A D A M A    S T A R Z E Ń S K I E G O    W    P Ł A Z I E

UWAGA

W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 odwiedziny mieszkańców PDPS w Płazie zostają ograniczone, w szczególności dla osób niezaszczepionych.

Informujemy, że istnieje możliwość kontaktowania się z bliskimi poprzez komunikator skype (PDPSPłaza1, PDPSPłaza2, PDPSPłaza3) W tym celu należy wcześniej umówić takie spotkanie poprzez ustalenie terminu od poniedziałku do piątku i godziny od 7:00 do 15:00

nr telefonu: budynek B parter - tel. 603 888 174, II i III piętro tel. 662 971 804
budynek C - 788 665 332.

W dniu 01.06.2021r. odbyła się w naszym Domu cykliczna impreza "Dzień Gofra" tym razem w rytmie country, zorganizowana przez terapeutów :) Dzięki scenografii i pięknej pogodzie udało nam się przenieść na "Dziki Zachód".

JUŻ ZA CHWILĘ MOI MILI
BĘDZIEMY SIĘ ŚWIETNIE BAWILI
TERAZ WYSTĘP ZOBACZYMY  
I NA DZIKI ZACHÓD SIĘ PRZENOSIMY.

Oprócz występu mieszkańców przygotowanych przez pana Wojtka, mogliśmy obejrzeć taniec w stylu country w wykonaniu terapeutów. Po występach artystycznych odbyły się konkurencje  prosto z Dzikiego zachodu:
1. Rzut kapeluszem do celu
2. Lasso
3. Poszukiwanie  złota
Dużym zainteresowaniem cieszył się tenis stołowy.
Każdy uczestnik imprezy został obdarowany "dzikim gofrem" z bitą śmietaną i owocami. Wisienką na torcie była własnoręcznie wykonana na zajęciach terapeutycznych fotobudka westernowa. Podczas imprezy odbywały się kowbojskie tańce. Wszyscy bawili się wyśmienicie.  
Zapraszamy do fotorelacji !!!