-  603 888 147   - pdpsplaza@dpsplaza.pl

P O W I A T O W Y    D O M    P O M O C Y    S P O Ł E C Z N E J    I M.    A D A M A    S T A R Z E Ń S K I E G O    W    P Ł A Z I E

UWAGA

W związku z pojawieniem się kolejnych przypadków zakażeń wirusem COVID w kraju, prosimy osoby odwiedzające bliskich w Naszym Domu o zabieranie maseczek. Dodatkowe zabezpieczenia będą obowiązywać od dnia 22 sierpnia 2022 r. Przed odwiedzinami prosimy o wcześniejszy kontakt.

Informujemy, że istnieje możliwość kontaktowania się z bliskimi poprzez komunikator skype (PDPSPłaza1, PDPSPłaza2, PDPSPłaza3) W tym celu należy wcześniej umówić takie spotkanie poprzez ustalenie terminu od poniedziałku do piątku i godziny od 7:00 do 15:00

nr telefonu: budynek B parter - tel. 603 888 174, II i III piętro tel. 662 971 804
budynek C - 788 665 332.

W dniu 23. 04. 2021 r. na terenie naszego Domu odbyła się cykliczna impreza rekreacyjno - sportowa "Powitanie wiosny" w tym roku w rytmie REGGAE - zorganizowana przez terapeutów.
"Gdy się kończy zima i wiosna nadchodzi radują się ludzie i starzy i młodzi. Chociaż jeszcze aura czasem zaskakuje, gdy człowiek jest w ruchu to dobrze się czuje !!!"
Świetną zabawę rozpoczęliśmy rozgrzewką, oczywiście przy muzyce Reggae, aby po niej zacząć zabawy integracyjne:
- Wędrujący kapelusz
- Pierwszy taniec pani i pana wiosny
- Taniec węża z szarfami
- Kolorowe wirujące woreczki
- Spacer z woreczkami
Na czas zabaw ku naszej radości  zza chmur wyłoniło się słoneczko :) Dalszą częścią imprezy był tęczowy poczęstunek w postaci kolorowych galaretek oraz gorąca kawa. Na zakończenie odbyła się potańcówka w rytmach muzyki REGGAE.
Na twarzach mieszkańców gościł uśmiech, wszyscy aktywnie spędziliśmy czas. Było bardzo fajnie i wesoło. Do zobaczenia na kolejnej imprezie :)