-  603 888 147   - pdpsplaza@dpsplaza.pl

P O W I A T O W Y    D O M    P O M O C Y    S P O Ł E C Z N E J    I M.    A D A M A    S T A R Z E Ń S K I E G O    W    P Ł A Z I E

 • Dzień Matki

  Jest taki dzień w roku, kiedy nasze serca biją dla tej jednej, jedynej.... Mamo, kocham Cię

 • Leniwe Majówki to nie dla nas

  I doczekaliśmy naszej tradycyjnej, kolejnej Majówki. Piękny występ artystyczny, warsztaty artystyczne, energetyczna zabawa taneczna i .... smakowite pieczone ziemniaczki.

 • Piknik Muzyczny w Trzebini

  Kolejny Ogólnopolski Piknik Muzyczny w Trzebini tradycyjnie powitał uczestników majowym deszczem.

 • Ach ten Maj! Chce się żyć!

  Słońce zachęca do prac ogrodowych, a szeroko otwarte okna wpuszczają dobrą energię do pracowni

 • Wiosna

  "Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna, znów nam ubyło lat , wiosna kwitnie wkoło, i ja i ty"

22 marca przypadł termin corocznych warsztatów świątecznych, które od kilku lat organizujemy wspólnie z młodzieżą ze Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Chrzanowie, których przygotowują Panie Zosia i Pani Ania. Tym razem spotkaliśmy się w naszym pałacu, a w planie było tworzenie tradycyjnych palm wielkanocnych. Dodatkową atrakcją był pokaz wykonania mydełek z naturalnych składników, który wzbudził ogromne zainteresowanie uczestników. Panie Renia i Kasia spisały się na medal mistrzowsko prowadząc warsztaty, warto też podziękować grupie mieszkańców z Paniami Anią i Jolą, którzy wcześniej przygotowali wybór kolorowych kwiatów z bibuły. W warsztatach uczestniczyli nasi Mieszkańcy z seniorkami na czele, które z zaciekawieniem przyglądały się artystycznym zmaganiom. Ciepłą, serdeczną atmosferę podczas spotkania stworzyła Pani Beata, która włączała się do pomocy potrzebującym i na koniec zaprosiła gości na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym w przygotowania. Dodatkowo zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkiej lektury na temat tradycyjnej śląskiej palmy wielkanocnej.