-  603 888 147   - administracja@dpsplaza.pl

P O W I A T O W Y    D O M    P O M O C Y    S P O Ł E C Z N E J    I M.    A D A M A    S T A R Z E Ń S K I E G O    W    P Ł A Z I E

zabawa taneczna w domu pomocy społecznej w płazieW świetlicy pałacowej naszego domu odbyły się rozgrywki Boule połączone z zajęciami plastycznymi.

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej im. Adama Starzeńskiego w Płazie jest placówką stałego pobytu dla dorosłych osób przewlekle psychicznie chorych, świadczącą usługi bytowe, opiekuńcze oraz wspomagające.

 

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

psycholog

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze ½ etatu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • diagnozowanie mieszkańców – określenie ich potrzeb i oczekiwań
  • wspieranie procesu adaptacji mieszkańca do pobytu w placówce
  • prowadzenie terapii psychologicznej
  • współpraca z działem opiekuńczo-terapeutycznym oraz rodzinami mieszkańców – udzielanie porad i wsparcia
  • tworzenie opinii i diagnoz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej im. Adama Starzeńskiego w Płazie

ul. Wiosny Ludów 4, 32-552 Płaza

tel. 603 888 147, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uprzejmie prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych w rekrutacji bieżącej i przyszłej oraz oświadczenia kandydata do pracy w sprawie przetwarzania danych osobowych - http://www.dpsplaza.pl/rodo

pozimowy rozruch - mieszkańcy przed pałacemW tym roku cykliczna zimowa impreza sportowo - rekreacyjna zorganizowana przez terapeutki p. Martę i p. Paulinę odbyła się pod nazwą "Pozimowy rozruch".

panie w pracowni plastycznejAby zajęcia nie były monotonne i nudne tym razem w pracowni rzemiosł różnych zostały wykorzystane umiejętności krawieckie naszych mieszkanek:).

Nasza placówka realizuje kolejny grant w ramach projektu pn. Bezpieczny dom – wsparcie dla kadry małopolskich domów pomocy społecznej w związku z zagrożeniem COVID-19
Celem grantu jest organizacja odpowiedniej do potrzeb opieki nad mieszkańcami, w celu ochrony ich zdrowia i życia, a także pracowników, w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19 .
Wartość grantu wynosi 35 575,00zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.
Okres realizacji grantu: od 01.10.2021 r. do 31.12.2021 r.
W wyniku realizacji grantu Powiatowy Dom Pomocy Społecznej im. Adama Starzeńskiego w  Płazie uzyska następujące efekty:
- objęto wsparciem w postaci nagród za okres 1 miesiąca 38 pracowników  świadczących usługi bytowe, opiekuńcze, edukacyjne i wspomagające

zabawy andrzejkoweW Pałacowej świetlicy się zebraliśmy, na zabawę nadszedł czas i szał wróżb ogarnął nas. A to wszystko zadziało się 30 listopada. Terapeutki w pięknie udekorowanej świetlicy przygotowały dla uczestników wróżby Andrzejkowe

Młodzi pracownicyW odpowiedzi na liczne pytania, TFI PZU SA przygotowało krótki film dedykowany pracownikom, w którym eksperci objaśniają zalety oszczędzania w PPK, prezentują wyniki funduszy oraz pokazują jak uzyskać dostęp do rachunku PPK w serwisie inPZU.pl.

Pani dyrektor z pracownicamiAch co to był za dzień... W promieniach słonecznych przy muzyce w cygańskich klimatach wszyscy świetnie się bawiliśmy :) W tym roku Pożegnanie Lata odbyło się kameralnie.