-  603 888 147   - administracja@dpsplaza.pl

P O W I A T O W Y    D O M    P O M O C Y    S P O Ł E C Z N E J    I M.    A D A M A    S T A R Z E Ń S K I E G O    W    P Ł A Z I E

A A A

Dnia 13 września 2019 r na terenie Zespołu Pałacowo – Parkowego odbyła się cykliczna impreza plenerowa naszego Domu "Rodzinne Pożegnanie Lata" pod hasłem "Czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy ".
Piękny dzień pozwolił nam na słoneczne pożegnanie lata. Imprezę rozpoczął występ zespołu "Sarabanda" śpiewając piosenki znanej lubiane, po którym czekał na gości słodki poczęstunek. Na rodziny czekała moc atrakcji wśród lawendowego wystroju. W ramach niespodzianki była możliwość zrobienia sobie pamiątkowej fotki z maskotką tegorocznego Pożegnania Lata(smokiem) i z Panią Lato. Była możliwość podziwiania prac mieszkańców w ramach wystawy, można też było wziąć udział w rodzinnych grach i zabawach: układanie puzzli, memory, piłkarzyki, bule oraz pobawić się ciastoliną i stworzyć coś pięknego. Przed rozpoczęciem zabawy tanecznej można było posilić się pysznym jedzeniem z grilla. Wszyscy spisali się na medal. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz zapraszamy do galerii zdjęć. Do zobaczenia za rok  !!!